W związku z dynamicznym rozwojem działu CYBERWRONA PROTECT poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTY DS. HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Jaworzno

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie kontaktów z aktualnymi klientami,
  • negocjowanie warunków sprzedaży,
  • doradztwo w zakresie dostosowania produktu do potrzeb klienta,
  • realizacja planu sprzedaży,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,
  • bieżące raportowanie działań i wyników.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy,
  • komunikatywność, samodzielność, inicjatywa,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość wykonywanej pracy,
  • mile widziana podstawowa wiedza informatyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, lub innej formie współpracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w miłej atmosferze i ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników sprzedaży).

Swoje aktualne CV prosimy przesłać na adres handlowy@cyberwrona.pl.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922). Administratorem Danych jest CYBERWRONA Maciej Wrona z siedzibą w Jaworznie, przy ulicy Katowickiej 35A 43-600. Zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych osobowych, prawie cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania bądź żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz o prawie zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług firmy CYBERWRONA Maciej Wrona.