Sklepy internetowe

Prowadzisz sprzedaż stacjonarną i chcesz uruchomić swój sklep internetowy? A może twoja obecna witryna jest przestarzała? Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Dlaczego warto mieć sklep internetowy?

 •  

  Kolejny kanał sprzedaży

  Profesjonalnie wykonany sklep internetowy jest kolejnym kanałem sprzedaży produktów twojej firmy, dzięki któremu pozyskasz nowych klientów oraz ułatwisz zakupy obecnym.

 •  

  Katalog produktów

  Sklep internetowy jest doskonałą formą przedstawienia oferty twojej firmy. Umożliwia klientom zapoznanie się ze szczegółami poszczególnych produktów w intuicyjny sposób.

 •  

  Rozpropagowanie marki

  Zadowoleni klienci mogą w łatwy sposób dzielić się informacjami o produktach na portalach społecznościowych i witrynach www. Sklep internetowy sprawi, że marka twojej firmy stanie się popularniejsza.

 •  

  Wygoda dla klientów

  Klienci z wielu miast, krajów — bez wychodzenia z domu i za pośrednictwem urządzeń mobilnych — uzyskają dostęp do twojej oferty. Sklep internetowy zwiększy twoją sprzedaż i zadowoli klientów.

Cechy profesjonalnego sklepu internetowego

Intuicyjna obsługa

Nawigacja i rozmieszenie elementów sklepu internetowego musi być intuicyjne. Interfejs nie może ograniczać klienta, musi być przejrzysty i dawać błyskawiczny dostęp do najważniejszych informacji i czynności.

Estetyczna szata graficzna

Wygląd sklepu internetowego musi przykuwać uwagę odbiorcy oraz współgrać z ofertą twojej firmy. Zły wygląd poskutkuje stratę potencjalnego klienta, estetyczna szata graficzna — uprzyjemni jego doznania.

Optymalizacja

Czas wczytywania stron sklepu internetowego musi być zoptymalizowany. Zbyt długo ładująca się strona zniechęci klientów oraz znacząco obniży pozycję w wyszukiwarce Google, co negatywnie wpłynie na sprzedaż oraz opinię na temat twojej firmy.

Responsywność

Obecnie wielu internautów dokonuje zakupów przy użyciu smartfonów i tabletów, dlatego sklep internetowy powinien być responsywny, co oznacza, że jego szata graficzna dopasowuje się ograniczonej powierzchni małych ekranów mobilnych.

Media społecznościowe

Portale społecznościowe takie jak Facebook są ważnymi kanałami komunikacyjnymi w Internecie. Właściwa integracja sklepu zapewni lepszą sprzedaż i wpłynie pozytywnie na świadomość istnienia marki twojej firmy w sieci.

Systemy płatności i kurierzy

Integracja sklepu z systemem płatności elektronicznych (na przykład PayPal bądź PayU) to ogromne ułatwienie dla klientów i przyspieszenie realizacji płatności, zaś integracja z firmami kurierskimi ułatwia dostarczenie produktu do klienta.

Ile kosztuje sklep internetowy?

Ostateczna cena zależna jest od wielu czynników, dlatego nie ma możliwości określenia choćby orientacyjnej ceny bez spotkania z klientem i omówienia szczegółów projektu. Zapraszamy do kontaktu!