Strony internetowe

Potrzebujesz strony internetowej? A może twoja aktualna witryna jest przestarzała? Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Internet jest w dzisiejszych czasach medium niesłychanie ważnym, a witryna internetowa stanowi fundament kreowania wizerunku w Internecie. Oferujemy budowę stron internetowych od podstaw oraz modernizację i optymalizację istniejących witryn.

Cechy profesjonalnej strony

Estetyka i spójność

Witryna internetowa powinna przykuwać uwagę, a jej wygląd powinien być spójny z identyfikacją wizualną organizacji oraz adekwatny do treści.

Integracja z mediami społecznościowymi

Portale społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter są jednym z ważniejszych kanałów komunikacyjnych w Internecie. Właściwa integracja witryny zapewnia większą oglądalność i łatwiejszy dostęp dla odwiedzających.

Responsywność

Obecnie wielu użytkowników Internetu korzysta z urządzeń mobilnych — smartfonów i tabletów, dlatego tak ważne jest by witryna internetowa była responsywna. Oznacza to, że dopasowuje ona swój wygląd i układ do ograniczonej powierzchni małych ekranów mobilnych, co przekłada się na większą wygodę przeglądania witryny.

Optymalizacja

Ważnym aspektem strony internetowej jest szybkość wczytywania. Zbyt długo ładująca się strona może zniechęcić odwiedzających oraz znacząco obniżyć pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Nasza firma dba o możliwie najlepsze wykorzystanie pamięci podręcznej cache oraz zrównoważone użycie elementów dynamicznych JavaScript.

Jak przebiega proces tworzenia strony?

 • Rozpoznanie

  Poznajemy zamiary i potrzeby klienta — określamy typ tworzonej witryny internetowej, na przykład portfolio, firmowa wizytówka bądź sklep online. Wstępnie planujemy układ strony www, liczbę i rozkład treści podstron serwisu.

 • Dobór oprogramowania

  Nasza firma buduje witryny z użyciem niesłychanie elastycznego i sprawdzonego rozwiązania — systemu WordPress. Konfigurujemy instalację systemu WordPress, dopasowując ją do potrzeb witryny klienta. Dobieramy i konfigurujemy także wtyczki rozszerzające możliwości systemu bądź optymalizujące działanie witryny www.

 • Projekt graficzny

  Określamy szatę graficzną i rozkład elementów witryny. W zależności od życzenia klienta wykorzystujemy gotowe motywy graficzne od sprawdzonych dostawców bądź przygotowujemy cały projekt graficzny od podstaw. Przewidujemy jedną turę poprawek graficznych bez dodatkowych opłat.

 • Publikacja

  Umieszczamy skonfigurowaną witrynę na naszych serwerach i uruchamiamy pod wskazaną domeną (adresem strony). Klient otrzymuje adres i dane dostępowe do panelu administracyjnego systemu WordPress, dzięki czemu może sam zarządzać treścią swojej witryny.

 • Utrzymanie

  Utrzymujemy witrynę www na swoich serwerach, dbając o ich stabilność, bezpieczeństwo i optymalizację. Na życzenie klienta, regularnie aktualizujemy również system WordPress i zainstalowane wtyczki.

Ile kosztuje strona internetowa?

Ostateczna cena zależna jest od wielu czynników, dlatego nie ma możliwości określenia choćby orientacyjnej ceny bez spotkania z klientem i omówienia szczegółów projektu. Na koszt utworzenia witryny wpływ ma wiele czynników takich jak rodzaj umieszczanych treści, sposób budowy bądź na przykład niestandardowe oczekiwania klienta.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!